What do you want to search for?

white decorative stripes white decorative stripes

Apie PEDAB

PATIKIMAS Konsultantas
Partneris
Tiekėjas

Mes padėsime Jums žengti žingsnį į priekį

Pradėjusi veiklą vietinėje Švedijos rinkoje prieš 26 metus PEDAB nuolat augo tiek geografiškai, tiek sprendimų įvairove.

Mes tikime, kad sėkmingo verslo ateitis priklauso nuo šiandien daromų IT sprendimų.

Kokie bebūtų verslo tikslai – ar plėstis į naujas rinkas, ar vystyti naujas paslaugas, technologinis pranašumas užtikrina veiklos efektyvumą ir konkurencingumą. Proaktyvi IT strategija numato ateities poreikius ir sukuria patikimą IT aplinką, kuri galėtų patenkinti tuos poreikius, kai jie atsiranda.

Mes džiaugiamės dirbdami su naujausiomis technologijomis ir savo komandoje turėdami talentingiausius IT darbuotojus. Kartu su mūsų ekosistemos partneriais mes visada stengiamės klientams pateikti geriausios vertės sprendimų, paslaugų ir diegimo derinį. Kuriame ilgalaikę partnerystę su tais, kurie dalijasi mūsų aistra rezultatams ir glaudžiai bendradarbiaujame, kad pasiektume bendrą tikslą – būti vienu žingsniu priekyje besikeičiančiame technologijų pasaulyje.

26

metų veiklos patirtis

8

šalys

183

M EUR apyvarta

130

darbuotojų

white decorative stripes white decorative stripes

Mūsų vertybės

PEDAB verslas paremtas keturiomis pagrindinėmis vertybėmis:

1. Mes vadovaujamės geros lyderystės principais. Mes drąsūs ir pasitikime tuo, ką darome. Mes planuojame savo veiklą ir vykdome planus.

2. Mumis galima pasitikėti – mes gerbiame įsipareigojimus, esame sąžiningi ir skaidrūs.

3. Mes visada mąstome pozityviai, veikiame proaktyviai, esame atviri naujiems darbo metodams ir siekiame bendradarbiavimo.

4. Mes orientuoti į verslumą visose savo veiklose.

About Pedab

Esame šeimos įmonė

Pedab group 100 procentų akcijų valdoma šeimos. Tai suteikia mums lankstumo norimu tempu įgyvendinant vizijas ir kuriant ilgalaikes partnerystes sveikoje verslo aplinkoje.

Priklausymas šeimai visada formavo korporatyvinę įmonės kultūrą ir suteikia tvirtą pagrindą mūsų sėkmei. Mes siekiame glaudaus bendradarbiavimo, pagrįsto lojalumu ir sąžiningumu. Mes visada stengiamės užmegzti ilgalaikius ryšius ir abipusiai naudingas partnerystes. Mes teikiame sprendimus ir paslaugas, kurie sukuria tikrą pridėtinę vertę.

Tai lėmė stabilų augimą nuo pat PEDAB įkūrimo 1993 m.

Būdami šeimos įmonė mes didžiuojamės dirbdami aštuoniose Europos šalyse. Turėdami 8 vietinių rinkų žinias galime lanksčiai reaguoti į pasaulines tendencijas ir greitai idėjas paversti efektyviais rezultatais vietinėse rinkose.

white decorative stripes white decorative stripes

Ar norite susipažinti?

Susisiekite su mumis, mes Jūsų paslaugoms!

Kontaktai