What do you want to search for?

white decorative stripes white decorative stripes
Analitikos ir dirbtinio intelekto (AI) sprendimai verslui

Finansinio planavimo ir biudžeto sudarymo sprendimas

Patogus biudžeto sudarymo sprendimas leis įmonėms sekti biudžeto pokyčius kas savaitę, mėnesį ar metus.

Sprendimas leis jūsų planavimo procesą padaryti efektyvesniu, sutaupant laiko ir išvengiant klaidų, suteiks galimybę realiu laiku sekti savo biudžeto pokyčius.

Sprendimas bus naudingas

Sprendimas bus naudingas bet kuriai komercinei įmonei ar valstybinei organizacijai, kurioje planavimo procese dalyvauja penki ar daugiau žmonių. Įmonėms, kurioms svarbu sekti biudžeto pokyčius kas savaitę, mėnesį ar metus ir kurioms sunku planuoti naudojant tik tradicines „Excel“ skaičiuokles.

Nauda verslui

Galėsite patobulinti planavimo procesą pasirinkdami metodą „iš apačios į viršų“ (angl. Botton up) arba „iš viršaus į apačią“ (angl. Top down). Bus galima sekti kiekvieno skyriaus / asmens planavimo užduočių eigą, stebėti pokyčius ir biudžeto vykdytojus, patvirtinti ar atmesti pakeitimus, palyginti rezultatus ir perspektyvas, planuoti ir išbandyti įvairius scenarijus bei sekti biudžeto vykdymą. Sprendimas diegimas naudojant centralizuotą saugią interneto sąsają prisijungimui prie debesijoje ar įmonės infrastruktūroje esančių duomenų bazių.

Sprendimas apima

Mūsų ekspertai padės įvertinti iki šiol vykusį planavimo procesą ir jūsų naudojamas formas. Pasiūlys programinės įrangos sprendimą ir paruoš diegimo planą. Jei reikalinga, integruos reikalingus pranešimų duomenų šaltinius.

Inga Cibulskaite
Inga Cibulskaite

Business Development Manager - Baltic

Leons Mednis
Leons Mednis

Analytics Consultant - Baltic