What do you want to search for?

white decorative stripes white decorative stripes

IT saugumo

Saugumo spragų nustatymas

kaip mes kuriame vertę

Esant didesniam kiekiui įrenginių nei darbuotojų kiebernetinio saugumo uždaviniai tampa vis sudėtingesni. Elektroniniai nusikaltėliai tampa vis išradingesni. Ugniasienės ir antivirusinės programos neapsaugo nuo visų kibernetinių grėsmių ir dažnai niekas organizacijoje nežino, kas vyksta , kol padaryta žala tampa akivaizdi.

Didėjantis skaitmenizavimas reikalauja naujų IT saugos kompetencijų, jei IT skyrius nori neatsilikti nuo vis modernesnių kibernetinių grėsmių. Užsakomosios IT saugumo paslaugos taupo išteklius ir leidžia įmonėms sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis.

„Pedab“ IT saugumo komanda padeda organizacijoms nustatyti saugumo spragas, valdyti visos IT infrastruktūros duomenis ir atskirti realias grėsmes nuo klaidingų teigiamų.

Mūsų saugumo skyrius orientuojasi į technologijas ir procesus, kurie žekliai sumažina skaitmeninę riziką. Įmonės turi sugebėti kuo greičiau aptikti kritinius įvykius ir neįprastus modelius savo sistemose, tinkluose, aplinkoje ir įrenginiuose. Kibernetinės grėsmės yra pavojingos ir įmonėms gali sukelti lemtingų padarinių.

KĄ MES SIŪLOME

PEDAB siūlo šiuos saugumo sprendimus:

white decorative stripes white decorative stripes

"Organizacijų vadovų pareiga yra užtikrinti, kad organizacija žinotų ir suprastų apie IT sistemų saugumo rizikas ir kaip jų išvengti."

Skaitmeninės rizikos

Žalingos programos (angl. malware), išpirkos reikalaujančios programinės įrangos (angl. ransomware), socialinės inžinerijos ir duomenų vagystės (angl. phishing) yra dažniausiai pasitaikančios kibernetinės atakos. Kibernetinių nusikaltėlių šiandien naudojami i įsilaužimo įrankiai ir metodai IT saugumo skyriams kelia didžiulius iššūkius Sėkmingų įsilaužėlių atakų atvejais bendrovės gali net nepastebėti įsilaužimo į jų kompiuterines sistemas.

Siekiant apsisaugoti nuo skaitmeninės rizikos, įmonės turėtų žinoti:

  • Ugniasienės ir antivirusinės programos suteikia pagrindinę saugą, bet neapsaugo nuo kompleksinių grėsmių. Siekiant sumažinti riziką iki minimumo, bendrovės turi apsaugoti savo įmonę aukštesniu lygiu nei kelerius metus atgal.
  • Kibernetinių išpuolių skaičius didėja. Neseniai atlikta 1200 įmonių apklausa parodė, kad 71 proc. nukentėjo nuo bent vieno duomenų saugumo pažeidimo, o 46 proc. respondentų pranešė apie pažeidimus per praėjusius metus (palyginimui – 26 proc. praėjusiais metais).
  • Darbuotojams trūksta sąmoningumo: daugelis kibernetinių nusikaltėlių pasinaudoja darbuotojų neatsargumu ir nežinojimu, išgaudami slaptą informaciją, tokią, kaip slaptažodžiai, prieigos kortelių kodai ir pan.
  • Dirbtinis intelektas ir mašininis mokymasis paskatins kibernetinio saugumo efektyvumą: dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi algoritmai gali būti naudojami siekiant paspartinti įvykių aptikimą ir reagavimą, nustatyti ir pranešti apie riziką verslui bei suteikti vadovams informaciją apie saugumo būklę. Dirbtinį intelektą naudoja maždaug 87 procentų JAV kibernetinio saugumo specialistų, 34 procentai IT saugumo darbuotojų dabar yra priklausomi nuo mašininio mokymosi (pagal Cisco ataskaitą).
  • Daugiau atitikties (angl. Compliance) ir ataskaitų teikimo: teisiniai IT ataskaitų teikimo ir IT stebėsenos reikalavimai ateinančiais metais neabejotinai augs. Svarbus Europos duomenų apsaugos teisės aktų (BDAR) principas yra tas, kad informacija apie asmens duomenų tvarkymą būtų pateikiama skaidriai. Tai reiškia, kad IT saugos komandos turi būti atsargūs dėl įmonės duomenų rinkimo, apdorojimo, saugojimo ir panaikinamo procesų.
  • Skaitmeninimas ir kibernetinės grėsmės lėmė resursų, susijusių su įmonių IT saugumu trūkumą. IT saugumo užsakomosios paslaugos užtikrina aukšto lygio specialistų profesionalumą ir resursų taupymą, tokiu būdu padedant įmonėms susitelkti į jų pagrindines užduotis.